اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا

اتکا به خدا و وحدت کلمه رمز ورود انقلاب به ۴۰ سالگی است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
اتکا به خدا و وحدت کلمه رمز ورود انقلاب به ۴۰ سالگی است
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی، اتکا به خداوند متعال و وحدت کلمه به رهبری امام راحل و رهبر معظم انقلاب را اصلی ‌ ترین عامل اقتدار نظام اسلامی و رمز ورود به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از ساوه ،سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی، اظهار کرد: اتکا این انقلاب به خدا و اهل بیت (ع) نخستین عامل ورود انقلاب به سن ۴۰ سالگی و سن پختگی است چرا که ملت ایران در سایه ایمان به خدا و معنویتی که داشتند حاضر شدند همه چیز خود را فدای انقلابی کنند که بر مبنای اسلام و ارزش ‌ های اسلامی بنا نهاده شد.

وی با اشاره به نقش مردم در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول این ۴۰ سال تصریح کرد: مردمی و الهی بودن، از ویژگی‌های خاص انقلاب اسلامی است و بر این اساس مردم با حضور همیشگی خود در صحنه‌های مختلف و با نثار جان و مال خویش همواره پشتیبان نظام و رهبری بودند و در ادامه مسیر نیز با همین روحیه، پایداری و استقامت خود را در برابر توطئه ‌ های شوم دشمنان به منصه ظهور خواهند گذاشت.

سردار کریمی وحدت کلمه و پیوند عمیق و ناگسستنی بین مردم و رهبری را از دیگر عوامل ورود انقلاب به ۴۰ سالگی بیان کرد و افزود: ولایت فقیه یک نعمت بزرگ الهی است که به ملت ایران ارزانی شده و ملت ایران با تبعیت از مرجعیت دینی عالیقدر با تکیه بر ارزش ‌ های دینی و الهی زمینه ساز تحقق اهداف انقلاب شدند.

وی بیان کرد: تا زمانی که پیوند مردم با انقلاب و رهبری مستحکم و ناگسستنی باشد دشمن نمی‌تواند راه به جایی ببرد و توطئه‌های خود را برای منزوی کردن این نظام الهی عملی کند.

وی به ترویج فرهنگ استکباری از سوی دشمن در طول انقلاب اشاره کرد و افزود: برنامه دشمن در شرایط کنونی ترویج فرهنگ استکباری با توسل به تمامی ابزارهای خود به منظور تغییر رفتار مردم بویژه جوانان است تا به استمرار و اقتدار نظام اسلامی ضربه وارد کند.

سردار کریمی به برخورداری کشور از ذخایر طبیعی و ثروت خدادادی و نیز نسل جوان متعهد به عزت و استقلال ایران و نیز نیروی انسانی متخصص و توانمند اشاره کرد و افزود: اعتماد به توانمندی‌های داخلی و تبعیت از رهبری موجب خواهد شد که هیچ طوفان سهمگینی نتواند درخت تنومند این انقلاب را پس از ۴۰ سال تکان دهد.

او تصریح کرد: با برخورداری از توانمندی‌های موجود و اتکاء به داشته های درونی در کشور و در سایه مدیریت صحیح می توان از مشکلات موجود که مردم بویژه در حوزه اقتصادی و معیشت با آن مواجهند عبور کرد و اجازه نداد دشمنان با پررنگ کردن مشکلات مردم موجب تزریق روحیه یاس و ناامیدی در کشور شوند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به برنامه نفوذ دشمن به منظور انحراف انقلاب از مسیر اصلی و جابجا کردن واقعیت ‌ های تاریخ انقلاب و تبیین آن برای نسل جوان، تصریح کرد: وظیفه دلسوزان انقلاب در شرایط کنونی بیان واقعیت ‌ ها و تبیین اهداف انقلاب به منظور صیانت از دستاوردها و ارزش ‌ هاست تا نقشه های دشمن برای جابجایی واقعیت ‌ ها و عملی شدن برنامه نفوذ مانند گذشته نقش بر آب شود.

وی با تاکید بر اینکه ما می‌توانیم از محوری‌ترین موضوعاتی بود که امام راحل و رهبر معظم انقلاب در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی برای ملت ایران تبیین کردند، افزود: ما می‌توانیم را باید در تمامی موضوعات قبول داشته و آنرا به منصه ظهور بگذاریم تا بتوانیم از چالش‌های پیش رو عبور کنیم و با اعتماد به نفس در پیروی از ولایت این انقلاب را به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل کنیم.