اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا

حماسه نهم دی کارآمدی انقلاب اسلامی در برابر عبور از فتنه ها را نشان داد/ سازش با آمریکا تکرار فتنه ۸۸ است/سران فتنه به زباله دان تاریخ پیوستند

استاد عظیمی در گفتگو با بسیج:
حماسه نهم دی کارآمدی انقلاب اسلامی در برابر عبور از فتنه ها را نشان داد/ سازش با آمریکا تکرار فتنه ۸۸ است/سران فتنه به زباله دان تاریخ پیوستند

کارشناس ارشد مسائل سیاسی گفت: بصیرت و رفتار ملت ایران در نهم دی ماه نشان داد که انقلاب اسلامی و مدیریت جمهوری اسلامی هم در برابر آسیب های داخلی و هم در برابر شرارت های منطقه و ایادی مستکبر آب دیده شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ استاد حسین عظیمی کارشناس ارشد مسائل سیاسی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج گفت: حماسه ملت ایران در یوم الله نهم دی و سیلی مردم به فتنه گران داخلی و خارجی کارآمدی و قابلیت نظام اسلامی را در مواجه با بحران ها نشان داد.

وی افزود: در انقلاب اسلامی ملت شجاع و دلاور آن در مقاطع مختلف عمر ۴۰ ساله خود از دفاع مقدس و دفاع از مرزها گرفته تا عبور از فتنه های پیچیده ای چون ۷۸ و ۸۸ و امروز هم جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه نشان داده اند که با وجود ایستادن ابرقدرت های دنیا در برابر ایران توان عبور از فتنه ها و بحران ها را دارند.

کارشناس ارشد مسائل داخلی کشور ادامه داد: نهم دی ماه نشان داد که نظام اسلامی با تکیه بر ولایت فقیه و ظرفیت درونی بسیج مردمی می تواند از برنامه ها و نقشه های دشمن سربلند بیرون بیاید.

وی افزود: در نهم دی ماه سران فتنه با بحران سازی و توهمی به نام “تقلب” کشور را ماه ها درگیر اغتشاش کردند تا جایی که به ارزش و اعتقاد ذاتی ملت که عاشورا و حماسه سیدالشهدا(ع) هتک حرمت کردند ولی ملت ایران با تکیه بر عنایات الهی و نصرت اهل بیت(ع) از آن عبور کردند و سران فتنه را برای همیشه به زباله دان تاریخ انداختند.

این هادی سیاسی تصریح کرد: بصیرت و رفتار ملت ایران در نهم دی ماه نشان داد که انقلاب اسلامی و مدیریت جمهوری اسلامی هم در برابر آسیب های داخلی و هم در برابر شرارت های منطقه و ایادی مستکبر آب دیده شده است.

وی تأکید کرد: دولت ایالات متحده آمریکا با وجود هزینه کرد ۵۵ میلیون دلاری در فتنه ۸۸ و با وجود همدستی سازمان های منافقین و سلطنت طلب در برابر وطن دوستی و بصیرت ملت ایران نتوانستند کاری از پیش ببرند و با سیلی سخت ملت مواجه شدند.

کارشناس ارشد مسائل سیاسی بیان داشت: متأسفانه آن چیزی که در زمان فعلی با آن مواجه شویم بازسازی فتنه ۸۸ با جدید نگرفتن پدیده نفوذ در دستگاه های مختلف است،بعضا برخی از رفتارها را شاهدیم که می خواهند غرب را بزک می کنند و یا با تکرار رفتار ایام انتخابات ۸۸ می خواهند فشار بر مردم را بیشتر کنند و زمینه تحریم های ظالمانه را علیه کشور فراهم کنند.

وی در پایان خطر نشان کرد: البته این نوع رفتارهای موذیانه که از طریق عناصر فتنه ۸۸ در کشور توسط ملت بصیر و آگاه ملت رصد می شود و ان شاءالله ملت با تکیه به رهبری مقتدر و توان داخلی از این پیچ بحرانی هم عبور خواهد کرد.