اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا

حماسه ی ۹ دی نتیجه هوشمندی و بصیرت ملت ایران

سردار آل اسحاق در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در خنداب گفت:
حماسه ی ۹ دی نتیجه هوشمندی و بصیرت ملت ایران
سردار آل اسحاق گفت:ملت قهرمان، شهید پرور و هوشمند و با بصیرت ایران در روز ۹ دی، یک بار دیگر تمام توطئه‌ها را خنثی کردند و پشت سر ولایت ایستادند و بعد از آن حادثه، هر سال جمهوری اسلامی بر اقتدارش افزوده شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج خنداب؛سردار آل اسحاق، معاون هماهنگ کننده سازمان پدافند غیرعامل کشور در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در شهر خنداب گفت: ملت قهرمان، شهید پرور و هوشمند و با بصیرت ایران در روز ۹ دی، یک بار دیگر تمام توطئه‌ها را خنثی کردند و پشت سر ولایت ایستادند و بعد از آن حادثه، هر سال جمهوری اسلامی بر اقتدارش افزوده شد.

سردار گفت:وظیفه داریم که جریانات انقلاب و اهداف والای آن را برای فرزندانمان تبیین کنیم و شیرینی و حلاوت پیروزی انقلاب را به آنها بچشانیم و بگوییم که ملت مظلوم و قهرمان ایران در مقابل زر و زور و تزویر و استکبار شاه با دست خالی و به تنهایی ایستاد.
وی گفت: آنهایی که در سال ۵۶ در خیابانها شعار «مرگ بر شاه» گفتند، سلاح یا تجهیزات نظامی نداشتند اما به واسطه قدرتی که داشتند پیروز شدند؛ آن سلاح ایمان به خدا و اهل بیت(ع) است.
وی افزود: قدرتی پشت سر مردم ما بوده و هست و خواهد بود که فوق همه قدرتهاست، شهدای انقلاب در خیابانها، کوچه ها و پس کوچه ها با نظامیان رژیم با دست خالی جنگیدند اما انقلاب اسلامی با عنایت خدا و با همت مردم پیروز شد .
سردار آل‌اسحاق با بیان اینکه امروز در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب هستیم، تصریح کرد: برخی جملات امام خمینی(ره) ارزشمند و تاریخی است که فرمودند؛”این محرم و صفر است که انقلاب را زنده نگه داشته است”، “انقلاب ما برگرفته از انقلاب امام حسین(ع) است”
معاون هماهنگ کننده سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: وقتی امام‌خمینی (ره)، مردم زمان خود را با مردم زمان پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) ائمه مقایسه می کند به یک جمله می رسد و می فرماید؛”مردم ما بهتر از ملت حجاز در عصر رسول الله (ص) و مردم کوفه در عصر امیرالمومنین(ع) هستند. به این مردم باید افتخار کرد و به مردم عزیز تبریک بگوییم، با هر گرایش سیاسی همه مردم ما پیروز هستند.
وی افزود: مردم ما همان مردمانی هستند که ۸ سال مقاومت کردند و نگذاشتند یک‌وجب از خاک سرزمین دست دشمن بیافتد. اگر خداوند حمایت خود را از پشت امام خمینی(ره) و انقلاب و مقام‌معظم رهبری و کشور ایران بردارد، وضع ما از یمن بدتر خواهد شد با وجود همه قدرتمندی‌هایی که داریم عنایت خداست که می توانیم ایستادگی کنیم .
آل‌اسحاق با اشاره به اینکه در ۸ سال دفاع مقدس، شهید زین‌الدین در سن ۱۸ سالگی فرمانده لشکر بود، گفت: رزمندگان ما مگر چه سلاحی داشتند که ۷۰ کشور پشت سر عراق بود و حمایت می کردند و همه امکانات را در اختیارشان قرار می دادند؟ ولی به رغم همه این تجهیزات و توان نظامی دشمن در ۸ سال دفاع مقدسT باز هم این جوانان مومن و انقلابی ما بودند که به پیروزی رسیدند .
وی رمز پیروزی در هشت سال دفاع مقدس را ایمان به خدا دانست و افزود: رمز پیروزی ملت ما ایمان، اعتقادات و باورهای دینی است، رزمندگان ما دست خدا را در همه عملیاتها می دیدند و بر خدا توکل می کردند.
معاون هماهنگ کننده سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: امروز دشمنان می خواهند ایمان را از جوان های ما بگیرند، امروز نبرد ما با استکبار در یک عرصه نیست، ولی آنچه که باعث خوشحالی و خرسندی است، ایستادگی ملت ما است. خدا اراده کرده ملت ما در مقابل استکبار بایستد و تاریخ ساز شود .
وی در پایان خاطرنشان کرد: ما باید شکرگذارِ ولایت باشیم؛ ثروتمندترین کشور منطقه از لحاظ ذخایر هستیم و فرصت های زیادی داریم. در حقیقت تحریم ما تحریم خودشان است نمی دانند با چه ملتی مقابله می کنند ملت ما ایستادگی را ثابت کردند؛ امروز در یک وضعیتی هستند که نیروهای خود را از سوریه خارج می کنند ما باید شکر گذارولایت باشیم.