اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا

حماسه ۹ دی نمایش اوج بصیرت ملت ایران بود

جانشین فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی:
حماسه ۹ دی نمایش اوج بصیرت ملت ایران بود
سرهنگ پاسدار گلشن زاده گفت:حماسه ۹ دی مظهر تولی و تبری بود که ملت ایران با بصیرت و آگاهی و بر اساس عشق به اهل بیت و محبت به ولایت فقیه خالق آن حماسه بزرگ و فراموش نشدنی را در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به ثبت رساندند.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از کمیجان؛سرهنگ پاسدار محسن گلشن زاده جانشین فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی همزمان با دهه بصیرت و حماسه بزرگ ۹دی در جمع مردم شهرمیلاجرد گفت: ۹ دی دستاوردهای بسیاری داشته است ، حق را از باطل جدا کرد و چهره واقعی افرادی که خود را در خط امام و رهبری معرفی می کردند نشان داد.

وی افزود:دشمنان ایران از جمله آمریکا، اسرائیل و برخی از کشورهای اروپایی حامی و پشتیبان فتنه‌گران بودند و سفارتخانه‌های آنان با فتنه‌گران همراهی می‌کردند.

سرهنگ گلشن زاده با بیان اینکه فتنه گران در آن مدت بدترین اهانت ها را به امام(ره) و مجالس عزای امام حسین(ع) کردند، تصریح کرد: مردم عزیز و بزرگوار ایران کاسه ی صبرشان لبریز شد و به میدان آمدند و حماسه ۹ دی را رقم زدند.

وی بیان کرد:حضور پر شور و شعور مردم ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی نهم دی ماه سال ۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زرین دیگری در کارنامه افتخارات ملت بصیر ایران بود.

جانشین فرماندهی سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: اساسی ترین دلیل خصومت غربی ها با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئله اسلامیت و اسلام است که در فتنه سال ۱۳۸۸ این توطئه را علنا آشکار کردند.

وی عنوان کرد:ولایت فقیه رکن رکین و عمود خیمه انقلاب است، مردم در طی سالهای انقلاب جایگاه رفیع و نقش کلیدی ولی فقیه را در هدایت سکان انقلاب در امواج سهمگین و طوفان‌های مهیب بارها و بارها تجربه کرده اند، عشق به ولایت عشق به خداست و عشق به خدا کلید سعادت دنیا و آخرت است.

سرهنگ گلشن زاده در پایان خاطر نشان کرد:مردم ایران اسلامی همیشه در صحنه ایران اسلامی نظیر نهم دی سال ۸۸ در حمایت از رهبری و ارزش های انقلاب به میدان آمدند و اکنون نیز با همه هجمه های دشمنان مانند تحریم و.. باصلابت واستوار وتکیه بر وحدت اجتماعی از حقانیت نظام اسلامی دفاع خواهند کرد.

انتهای پیام/