اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا

درب های جمهوری اسلامی برای مذاکره با دشمنان ملت همواره بسته است

دکتر کریمی در گفتگو با بسیج:
درب های جمهوری اسلامی برای مذاکره با دشمنان ملت همواره بسته است
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: درب های جمهوری اسلامی برای مذاکره با کسانی که دشمن کینه توز ملت ایران هستند و همواره خلف وعده و بد عهدی خودشان را در مذاکرات گذشته هم که به صورت جمعی نه اختصاصی با آمریکا انجام شده بود به اثبات رساندند به روی آنها همواره بسته است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن یک فرصتی برای تجدید پیوند دوباره همه ملت به ویژه نسل چهارم انقلاب که در زمان وقوع انقلاب حضور نداشتند و با حضور در برنامه های دهه فجر به ویژه یوم الله ۲۲ بهمن این فرصت را پیدا می کنند که در کنار خانواده و آحاد مردم و نسل اول و دوم انقلاب در این صحنه حضور داشته باشند.

وی افزود: نسل جوان با حضور در راهپیمایی ها و صحنه های مختلف انقلاب با اتفاقات و واقعیت هایی که در این چهل سال و حتی در قبل از انقلاب انجام شده است آشنا می شود و همین باعث ایجاد زمینه ای موثر برای ادامه دادن به راه نسل اول و دوم انقلاب می شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: امانت بزرگ انقلاب اسلامی در آینده به دست نسل چهارم می افتد که با توجه به اهمیت این موضوع باید مسئولین و نسل اول و دوم انقلاب بتوانند راه پرافتخار انقلاب را برای جوانان تبیین کنند.

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: امروز مردم غیور ایران اسلامی بار دیگر به شکل عملی نشان دادند دست از ارزش ها و آرمان های خود برنمی دارند و با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی بار دیگر عشق و علاقه خود را به انقلاب به رخ جهانیان کشاندند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در رابطه با انتشار شایعاتی مبنی بر سفر ترامپ به تهران! و مذاکره مجدد با آمریکا گفت: آمریکایی ها همیشه برای ایجاد رابطه و برقراری ارتباط با جمهوری اسلامی گدایی و دریوزگی کرده اند ولی درب های جمهوری اسلامی برای مذاکره با کسانی که دشمن کینه توز ملت ایران هستند و همواره خلف وعده و بد عهدی خودشان را در مذاکرات گذشته هم که به صورت جمعی نه اختصاصی با آمریکا انجام شده بود به اثبات رساندند به روی آنها همواره بسته است.