اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا

راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن یک آموزش صحیح برای تربیت نسل جدید انقلاب است

استاندار مرکزی در گفتگو با بسیج:
راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن یک آموزش صحیح برای تربیت نسل جدید انقلاب است
استاندار مرکزی گفت: بهترین پیام و یا آموزش برای استمرار راه انقلاب اسلامی این است که پدران و مادران فرزندان خود را در چنین مراسماتی بیاورند و از نزدیک صحنه های انقلاب را مشاهده کنند تا بتوانند آینده این انقلاب را بسازند.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج گفت: بهترین پیامی که ما به عنوان خدمت گذاران مردم می توانیم به نسل جدید این انقلاب بدهیم همین حضور مردم در راهپیمایی است.

وی افزود: امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن دیدیم که جمعیتی از جوانان،کودکان که سن آنها بین ده تا پانزده سال بود جلوتر از پدران و مادران با در دست داشتن تابلوهای محتوایی آمده بودند که در واقع با این کارشان هم برای آینده آموزش می بینند و برای آینده تربیت می شوند و هم به هم سن های خودشان آموزشی صحیح می دهند.

استاندار مرکزی تأکید کرد: بهترین پیام و یا آموزش برای استمرار راه انقلاب اسلامی این است که پدران و مادران فرزندان خود را در چنین مراسماتی بیاورند و از نزدیک صحنه های انقلاب را مشاهده کنند تا بتوانند آینده این انقلاب را بسازند.

وی بیان کرد: همین که در چنین مراسمات ملی و مذهبی مثل همین راهپیمایی باشکوه هرکس با هر عقیده، گرایش سیاسی،قوم و رنگی حضور پیدا می کند و اتحاد بی نظیر در ارزش ها را رقم می زنند این خود یک آموزش قوی برای نسل جوان می باشد.

استاندار مرکزی در پایان خاطر نشان کرد: پیام این راهپیمایی باشکوه برای همه کشورها حمایت قاطع ایران اسلامی از مظلوم و برائت از ظلم و ستم می باشد.