اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا

راهیان نور فرصتی برای تربیت جوان در تراز انقلاب اسلامی است

هاشمی خادم شهدا در گفتگو با بسیج
راهیان نور فرصتی برای تربیت جوان در تراز انقلاب اسلامی است
خادم شهدای راهیان نور گفت: دانش آموزان آینده این انقلاب هستند و مدارس باید نیرو‌هایی وفادار به انقلاب اسلامی و در حقیقت دانش آموز در تراز انقلاب اسلامی تربیت کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از اراک؛ جواد هاشمی از خادمان شهداء بسیجی ناحیه مقاومت بسیج اراک در گفتگوی اختصاصی با بسیج گفت: راهیان نور بهترین فرصت تربیت نیروی کارآمدبرای انقلاب اسلامی است، این اردو‌های زیارتی، ایثار و رشادت را در میان نسل جوان پرورش و تقویت می‌کند و به همین دلیل باید توجه خاصی به آن داشته باشیم.
وی افزود: اهمیت راهیان نور در مقطع دانش آموزی دوچندان است به این دلیل که خمیر مایه جوانان از همان مقاطع پایین شروع می‌شود و باید آن خمیر مایه متناسب با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی باشند تا بتوانیم جوانانی کارآمد برای آینده انقلاب تربیت کنیم.
هاشمی تصریح کرد: دانش آموزان آینده این انقلاب هستند و مدارس باید نیرو‌هایی وفادار به انقلاب اسلامی و در حقیقت دانش آموز در تراز انقلاب اسلامی تربیت کنند.
وی افزود: همه دستگاه‌ها و افرادی که دلسوز نظام جمهوری اسلامی هستند باید با تعامل در کنار یکدیگر برای تربیت نوجوانان انقلابی متحدانه تلاش کنند.
خادم راهیان نور در همین خصوص تأکید کرد: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باید دستاورد‌های عظیم انقلاب رابرای جوانان به خوبی تبیین کنیم که یکی از دستاورد‌های انقلاب همین شهدا هستند، راه شهدا را باید ارزشمندانه و مقتدرانه ادامه دهیم که پیش نیاز این معرفی این شهدا و همین اردو‌های راهیان نور است که باید برای نسل جوان تبیین شود.
وی در پایان خاطر نشان کرد: تمدن اسلامی با تربیت جوانان انقلابی شکل می‌گیرد و به همین دلیل باید تمام ظرفیت‌ها را برای کادر سازی نیروی در تراز انقلاب اسلامی به کار ببریم.