اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا

گرانی های امروز نتیجه مذاکرات برجامی و اعتماد بیش از حد دولتی ها به غربی ها است/ سفر ترامپ به عراق نشان از ذلیلی و افول آمریکا است

حجت‌الاسلام رضوی‌راد در گفتگو با بسیج:
گرانی های امروز نتیجه مذاکرات برجامی و اعتماد بیش از حد دولتی ها به غربی ها است/ سفر ترامپ به عراق نشان از ذلیلی و افول آمریکا است
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله گفت: آمریکایی ها با وجود هزینه کرد هفت میلیون دلاری در منطقه به هیچ جایی نرسیدند و اینها که ادعای ابرقدرتی دارند تمام شاخصه های آنها روبه نابودی است و قدرت آنها به شدت تحت افول است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی ؛حجت‌الاسلام محمد رضو‌ی‌راد مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج استان مرکزی در پاسخ به سوالی مبنی بر تبیین حماسه نهم دی ماه گفت: ناگفتنی های زیادی در مورد فتنه ۸۸ وجود دارد، فتنه گران داخلی و خارجی طی هشت ماه کشور را با اغتشاش و آشوب درگیر کرده بودند،رسانه ها و مطبوعات وظیفه دارند ابعاد پیچیده فتنه ۸۸ را برای مردم تبیین کنند.

وی گفت:طراحان اصلی فتنه ۸۸ آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی بودند و رژیم ظالم آل سعود هم با کمک مالی به آنها تلاش کردند در داخل کشور خرابکاری به وجود بیاورند.

وی افزود: در فتنه ۸۸ از داخل کشور توسط نامزدهای انتخاباتی و برخی خواص یک بهانه واهی به نام تقلب در انتخابات به دشمن داده شد که عقل سلیم می گوید چنین تقلبی با این گستردگی عملا در کشور امکان پذیر نیست و ممکن نخواهد بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله تصریح کرد: از دلیل عدم امکان پذیری تقلب گسترده در انتخابات جمهوری اسلامی این است که تمام مجموعه های دستندرکار انتخابات مردم هستند و شاید امکان اشکالات کوچکی باشد و تأثیری در نتیجه اصلی انتخابات ندارد.

وی افزود: جمعیت چهل میلیونی که در انتخابات شرکت کرده بودند به نامزد مورد انتخاب خود هرکدام رأی دادند که شیرینی این حضور گسترده توسط فتنه گران و آن کسانی که نتیجه را قبول نکردند برای مردم و کشور تلخ شد.

وی خاطر نشان کرد: آن کسانی که هشت ماه در کشور فتنه انگیزی کردند باید توبه کنند،بیش از هشت ماه موج آفرینی های گسترده در کشور به راه انداختند که باعث شد برخی از کشورهای غربی به طور مستقیم از فتنه گران حمایت کنند.

حجت‌الاسلام رضو‌ی‌راد افزود: در فتنه ۸۸ از بهائی ها گرفته تا سلطنت طلب ها و انگلیسی ها به ارزش های دینی و اعتقادی ملت حمله کردند و در روز عاشورا به ساحت اباعبدالله(ع) بی احترامی کردند و شعارهای ساختارشکنانه ضد دینی برای مردم قابل قبول نبود.

وی تأکید کرد: اوج اهانت های فتنه گران در هتک حرمت آنها در روز عاشورا شکل گرفت که با حمله به دسته های عزاداری و هیئت ها خشم مردم انقلابی را دوچندان کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان مرکزی افزود: مردم در نهم دی ماه وقتی دیدند موضوع انتخابات نیست و بحث بر سر ارزش ها و اعتقادات آنهاست و طراحان آن را دیدند شجاعانه به صحنه آمدند و بصیرت انقلابی را به جهانیان نشان دادند.

حجت‌الاسلام رضو‌ی‌راد تأکید کرد: جمعیتی که در حماسه نهم دی ماه بیرون آمدند برای دفاع از اسلام ناب محمدی در صحنه حاضر شدند و شعارهای آنها همان شعارهای اوایل انقلاب و سال ۵۷ بود که باعث شد بساط فتنه در کشور جمع شود.

وی افزود: رسانه ها و مراکز علمی و فرهنگی باید وظیفه خود را در برابر ارزش های اسلامی حفظ کنند، تمام خرابکاری های دشمنان در طی این چهل سال توسط مردم خنثی شده است.

وی عنوان کرد: از فتنه کرد نشین ها که مردم عزیز کرد نشین آن را مدیریت کردند گرفته تا حماسه دفاع مقدس که توسط جوانان غیور مدیریت شد و فتنه هایی چون ۷۸ و ۸۸ اینها را مردم خنثی کردند و ملت ایران در برابر خرابکاری های ابرقدرت ها مثل کوه ایستاده است.

وی افزود: موضوع حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب از حضور چهل میلیونی در انتخابات و راهپیمایی ها گرفته تا حضور برای دفاع از کشور باید حفظ شود و همواره مورد تأکید است.

حجت‌الاسلام رضو‌ی‌راد بیان داشت: تا زمانی که مردم در صحنه انقلاب هستند کاری از دشمنان استکباری بر نمی آید چون مردم این کشور را دوست دارند و در برابر اسلام غیورانه دفاع می کنند اگرچه ممکن است اعتراضاتی داشته باشند ولی به فرموده حضرت امام حفظ نظام را اوجب واجبات می دانند.

وی افزود: دشمنان می دانند که مردم در صحنه انقلاب حضور دارند و به همین دلیل جرأت حمله مستقیم به کشور را ندارند، طراح اصلی تحریم ها آمریکایی ها هستند ولی عده ای در داخل هم به دشمنان خط می دهند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله تأکید کرد: سه اصل را همواره باید در مقابل نقشه های پیچیده دشمنان حفظ کنیم؛ اتحاد بین مردم همیشه باید حفظ شود و با هر قومیتی که هستیم در سایه اسلام و رهبری باید متحد باشیم،به اسلام ناب بها دهیم و به مسلمانی خود همیشه توجه داشته باشیم، به رهبری گوش دهیم و مطیع ایشان باشیم.

حجت‌الاسلام رضو‌ی‌راد تصریح کرد: مردم در فتنه ۷۸ و ۸۸ بعد از سخنرانی های رهبری احساس کردند که برای دفاع باید به صحنه بیایند،مسلمان ایرانی بودنمان را با هر سلیقه ای که داریم باید حفظ کنیم و حول محور رهبری کشور حضرت امام خامنه ای حرکت کنیم.

وی افزود: نسخه حل مشکلات کشور توجه به این سه موضوع است و اینکه اگر ما حول محور مقاومت و استقامت بر ارزش ها حرکت کنیم می توانیم از مقطع بحرانی کشور عبور کنیم.

حجت الاسلام محمد رضوی بیان داشت: آمریکایی ها با وجود هزینه کرد هفت میلیون دلاری در منطقه به هیچ جایی نرسیدند و اینها که ادعای ابرقدرتی دارند تمام شاخصه های آنها روبه نابودی است و قدرت آنها به شدت تحت افول است.

وی افزود: امروز رئیس جمهور آمریکا دزدانه به کشور عراق سفر می کند که این نشان از ضعف و ذلیلی آمریکا است که ترامپ با آن همه ادعا با ترس و لرز به عراق سفر می کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله تأکید کرد: اگر اسراف نکنیم و استفاده درستی از منابع و ظرفیت های عظیم کشور داشته باشیم مشکلات اقتصادی کشور حل خواهند شد.

وی افزود: به گفته کارشناسان و دکترین موسسات علمی ایالات آمریکا که می گویند دشمنی با آمریکا هزینه دارد ولی دوستی با آمریکا کشنده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله تصریح کرد: نخبگان کشور یک گفتمان سازی برای فرهنگ صرفه جویی و استفاده درست از ظرفیت های انرژی در کشور را تشکیل دهند،متأسفانه برخی افراد با بی انظباطی در مصرف و رفتارهای خود باعث هدر رفتن بسیاری از ظرفیت های کشور شده اند.

حجت‌الاسلام رضو‌ی‌راد در پاسخ به سوال خبرنگار بسیج استان مرکزی مبنی بر مطرح کردن طرح سازش با آمریکا و مذاکره مجدد با آمریکا گفت: مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود،مگر با آمریکایی ها مذاکره نکردیم؟ مگر آنها قرار نبود تحریم ها را بردارند در قبال تعلیق های هسته ای؟ چرا به عهدشان عمل نکردند؟

وی افزود: آن زمانی که مذاکره با آمریکا انجام می دادیم هسته ای نقاط قوت ما حساب می شد ولی متأسفانه تعهدات معتبری از کشورهای مقابل اخذ نشد و هیچ کدام به وعده خود عمل نکردند، حال امروز برای چه چیزی با آنها مذاکره مجدد کنیم؟

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله بیان داشت: آمریکائی ها تا زمانی که موشک داریم توان حمله مستقیم به کشور را ندارند،هدف آنها از مذاکره مجدد این است که توان موشکی را از ما بگیرند تا بتوانند با کوچکترین حمله ای به کشور مسلط شوند ولی به لطف خدا ما در حوزه دفاعی و موشکی اکنون خود کفا شده ایم و نقطه زن ها و زمینی های ما توان مقابله با قدرت های استکباری را دارند.

وی افزود: جنگ زمانی اتفاق می افتند که ما دست از مقاومت برداریم و طرح سازش با آمریکا در امتداد ایجاد جنگ و تسلط دشمنان به کشور است که این طرح کاملا شکست خورده است و ملت اجازه آن را نخواهد داد.

حجت‌الاسلام رضو‌ی‌راد تأکید کرد: راه حل مشکلات کشور تکیه به ولایت فقیه است و مذاکره و چشم امید داشتن به غربی ها مشکلات را حل که نمی کند بلکه بیشتر هم خواهد کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله در پایان خاطر نشان کرد: گرانی های امروز نتیجه مذاکرات برجامی و اعتماد بیش از حد به غربی ها است، در صورتی که راه حل مشکلات تکیه به توانمندی های داخل از جمله جوانان و سرمایه های کشور و گفتمان اقتصاد مقاومتی است.