اخبـــار
تاریخ انتشار: شنبه ٤ شهریور ١٣٩٦

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک

امروز نوبت مسئولان است که به مردم و کشور خدمت کنند/یادوراه شهدای اراک در آبان‌ماه برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک گفت: مردم دین خود را در صیانت از انقلاب ادا کرده و نشان داده‌اند که پای ارزش‌های انقلاب ایستاده‌اند و امروز نوبت مسئولان است که به مردم و کشور خدمت کنند.

امروز نوبت مسئولان است که به مردم و کشور خدمت کنند/یادوراه شهدای اراک در آبان‌ماه برگزار می‌شود

به‌گزارش شهود اولین پایگاه خبری دفاع مقدس استان مرکزی به نقل از خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ پاسدار محمدرضا رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک در همایش روز بسیج کارمندان که به همت ناحیه مقاومت بسیج اراک در سالن اجتماعات خطوط لوله و مخابرات استان مرکزی برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و دیگر شهدای اسلام گفت: دشمن همواره برای ضربه زدن به نظام انقلاب اسلامی دست به توطئه و ترفندهای بسیاری زده است ولی هر بار با حضور در صحنه مردم ولایی این توطئه‌ها نقش بر آب شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک تصریح کرد: مردم و مسئولان ما ثابت کرده‌اند هرجا که نظام نیاز داشته در برابر دشمن ایستاده‌اند و محکم از نظام و ولایت دفاع می‌کنند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم "محسن حججی" گفت: شهدایی مدافع حرم امروز در خارج از مرزهای جغرافیایی برای دفاع از انقلاب و آرمان‌های آن در مقابل دشمن ایستاده و در جبهه حق علیه باطل می‌جنگند و از جان خود می‌گذرند.

پاسدار رضایی تقویت و توسعه روحیه ایثار و فداکاری را ضامن بقای نظام اسلامی دانست و گفت: شهدای مدافع حرم که نسل جدید انقلاب هستند به رغم اینکه بسیاری از آنان دوران دفاع مقدس را ندیده‌ و درک نکرده‌اند ولی همانند شهدای دوران دفاع مقدس حماسه آفریده‌اند و برای کشور افتخار آفرین هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک تصریح کرد: مردم دین خود را در صیانت از انقلاب ادا کرده و نشان داده‌اند که پای ارزش‌های انقلاب ایستاده‌اند و امروز نوبت مسئولان است که به مردم و کشور خدمت کنند. عمر خدمت رسانی کوتاه است و بایستی نهایت سعی و تلاش را برای ارائه خدمت به مردم در این برهه داشته باشیم.

وی برگزاری یادواره شهدای شهرستان اراک را پیش زمینه کنگره ملی شهدای استان دانست و گفت: یادواره شهدای شهرستان اراک در آبان‌ماه برگزار خواهد شد تا در سال آینده شاهد برگزاری کنگره ملی شهدای استان باشیم.

مادران آسمانی/گزارش تصویری گزارش تصویری

مادران آسمانی/گزارش تصویری

» همزمان باسالروزولادت حضرت زهرا(س)درطرحی به نام مادران آسمانی،130دانش آموزبا130مادرشهیددیدارکردند.

آرشیو

عضویت در خبرنامه

نام کامل:
ایمیل:
تلفن همراه: