اخبـــار
تاریخ انتشار: پنج شنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٦

این انقلاب ما به انقلاب جهانی مهدی (عج) باید متصل بگردد

ما باید خون بدهیم، آنقدر کشته بدهیم تا اسلام عزیز با ظهور مهدی (عج) پیروز شود و قسط و عدل الهی در سایه توحید برقرار گردد

این انقلاب ما به انقلاب جهانی مهدی (عج) باید متصل بگردد

به گزارش شهود اولین پایگاه خبری دفاع مقدس استان مرکزی؛ شهید مجید جعفری فرزند نصرا.. متولد سال 1345 در روستای خوگان از توابع بخش مرکزی شهرستان خمین می باشد. این شهید والا مقام در حین انجام خدمت مقدس سربازی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وصیتنامه های شهدا منابع غنی و سرشار از معرفت این امامزادگان عشق است و مطالعه این وصیتنامه ها موجب درک راه خیر و صواب و قدم برداشتن برای رسیدن به این مقصود خواهد بود .

وصیتنامه شهید مجید جعفری

این وصیتنامه را در جبهه آبادان، اهواز در سنگر نوشتم:
بنام الله در هم کوبنده ستمگران و با درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی که از خداوند متعال می‌خواهم که از عمر ما بکاهد و به عمر پربرکت امام امت بیفزاد و با درود فراوان بر شهیدان صدر اسلام و با درود به شهدای گلگون کفن کربلای ایران و با سلام و درود بر شما ای پدر بزرگوار و ای مادر مهربان و خواهران و برادران گرامی و ارجمندم. ما در عصری زندگی می‌کنیم که ظلم سراسر جهان را فرا گرفته است. ما باید خون بدهیم، آنقدر کشته بدهیم تا اسلام عزیز با ظهور مهدی (عج) پیروز شود و قسط و عدل الهی در سایه توحید برقرار گردد و این انقلاب ما به انقلاب جهانی مهدی (عج) متصل بگردد. ما در زمانی زندگی می‌کنیم که متجاوز وارد کشور و خاک عزیزمان شده است باید نبرد با آنها را ادامه دهیم و با سلاح ایمان جلوی‌ آنها بایستیم و تا جان در بدن داریم و خون در رگهایمان است تا آخرین قطره خونمان با کفر بجنگیم و ایران را گورستان بعثیان نماییم، براستی که حق پیروز است.
ای پدر ارجمندم در راه خدا اسماعیلهای خود را آماده کن، مبادا اگر فرزندت در راه الله حرکت کرد و کشته شد غمی در چهره‌ات بنشیند، شاد باش و بدان که شهادت یکی از اعضای خانواده باعث سربلندی و عزت و شرف خانواده برای اسلام است. و ای پدر عزیزم من این فرزند حقیر شما که خدمتی نتوانستم برای شما بکنم از شما درخواست می‌کنم که مرا حلال کنید و با استقامت و صبر و شکیبایی از انقلاب اسلامی دفاع کنید. ای مادرم امیدوارم سلام مرا بپذیری، چندان ناراحت نباش که خدا خود صبر می‌دهد، نمی‌گویم گریه نکن اما گریه‌ات طوری نباشد یا در جایی نباشد که دشمن را شاد کند و شما خواهران عزیزم می‌خواهم همچون زینب (س) باشید و با حفظ حجاب و نجابت و عفت خود او را خشنود نمایید. و ای برادرانم از شما می‌خواهم که راه شهیدان را ادامه دهید و در خط امام باشید و همیشه و در همه جا از امام امت دفاع کنید و او را یاری نمایید و از برادر کوچکترم مسعود می‌خواهم که به درس خودش ادامه بدهد تا بتواند خدمتی برای اسلام بکند و راه الله و راه شهیدان را ادامه دهد انشاءا... .
سوگند به خون شهداء هرگز عهدی را که با خدای خود بسته‌ام اگر در آتش بسوزم و اگر بدست منافقین پودر شوم نخواهم شکست.
من به عنوان یک برادر کوچکتر از مردم غیور و شهید پرور خمین و روستای خوگان می‌خواهم که مبادا امام امت، این قلب و این هدیه خدا را تنها بگذارید و مبادا باعث ناراحتی او شوید. وحدت را حفظ کنید و باشرکت در نماز دشمن شکن جمعه که بزرگترین سلاح ما است مشت محکمی بر دهان ابرقدرتهای جهان‌خوار بزنید و ای امت شهید پرور در هر کجا هستید از روحانیت مبارز دفاع کنید تا اسلام پابرجا بماند و این انقلاب را بتوانند به کشورهای دیگر صادر نمایند و همیشه امام را دعا کنید.
از مردم شهید پرور خوگان و هر کسی که از من خوبی یا بدی دیده‌ خواهشمندم که مرا ببخشند. خدایا ما را چون موج دریا خروشان کن و همچون کوه استوار گردان و همچون درختی پر ثمر قرار بده. شهادت فخر اولیاء بوده است و فخر ما.
ملتی که شهادت برای او سعادت است پیروز است. (امام خمینی)
در پایان از خداوند بزرگ می‌خواهم که رهبر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی را طول عمر و سلامت کامل عنایت بفرماید تا این انقلاب را به پیروزی نهایی برساند و خدایا این انقلاب ما را به انقلاب حضرت مهدی (عج) متصل بگردان، پروردگارا رزمندگان اسلام را پیروز بگردان.
                                                                                                                                                                والسلام: تمام
                                                                                                                                               دوستدار همگی شما سرباز مجید جعفری

مادران آسمانی/گزارش تصویری گزارش تصویری

مادران آسمانی/گزارش تصویری

» همزمان باسالروزولادت حضرت زهرا(س)درطرحی به نام مادران آسمانی،130دانش آموزبا130مادرشهیددیدارکردند.

آرشیو

عضویت در خبرنامه

نام کامل:
ایمیل:
تلفن همراه: