اخبـــار
تاریخ انتشار: یک شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٦

اراک

برگزاری همایش انس و مودت خانواده‌های شهدا در اراک

معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی از برگزاری همایش انس و مودت خانواده‌های شهدای استان مرکزی با حضور فرمانده سپاه روح‌الله استان در اراک خبر داد.

برگزاری همایش انس و مودت خانواده‌های شهدا در اراک

 به گزارش شهود اولین پایگاه خبری دفاع مقدس استان مرکزی به نقل ازروابط عمومی سپاه روح الله؛ سرهنگ پاسدار عزت‌اله نظم‌آبادی معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی از برگزاری مراسم ضیافت افطاری خانواده شهدا با هدف تکریم و تجلیل از این خانواده‌ها خبر داد و گفت: هرساله مراسم انس و مودت با خانواده‌های شهدا به منظور ایجاد ارتباط صمیمانه و نزدیکی بیشتر این خانواده‌ها با یکدیگر و ستاد در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر این مسئله که شهدا حق بزرگی بر گردن ملت و کشور دارند، گفت: شهدا برای پایداری و استقامت کشور فداکاری‌های بسیاری انجام دادند لذا زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آنان بر همه ما یک وظیفه بزرگ است.

معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا ذخایر نظام هستند که برای دفاع از ارزش‌های اسلامی و دستاوردهای انقلاب اسلامی از عزیزان خود گذشتند و با الگوگیری از حادثه کربلا صبر پیشه کردند تا اسلام زنده بماند.

سرهنگ پاسدار نظم‌آبادی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران، ابهت دروغین و پوشالی غرب و آمریکا را شکست، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در سایه دین، قرآن و معنویت و اراده‌ ملت ایران حاصل شد؛ ملتی که با تمام وجود پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاد و دشمنان را مایوس ساخت.

وی عزت‌مندی خانواده شهدا را نتیجه معامله با خدا دانست و گفت: شهدا با حرکت در خط ولایت به همه شعارها و آرمان‌های انقلاب اسلامی عملی کردند و راه صد ساله را یک شبه پيمودند٬ ما نيز باید در راه این عزیزان قدم برداریم چراکه شهدا تا ابد الگو و چراغ راه ما خواهند بود.

معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: مراسم ضیافت خانواده شهدا با فرمانده سپاه روح‌الله نیز امشب در مجموعه آفتاب کلانشهر اراک برگزار شد. 

انتهای پیام / ع ش

مادران آسمانی/گزارش تصویری گزارش تصویری

مادران آسمانی/گزارش تصویری

» همزمان باسالروزولادت حضرت زهرا(س)درطرحی به نام مادران آسمانی،130دانش آموزبا130مادرشهیددیدارکردند.

آرشیو

عضویت در خبرنامه

نام کامل:
ایمیل:
تلفن همراه: