اخبـــار
تاریخ انتشار: دو شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٦

زرندیه

نخستین یادواره شهدای پاسدار زرندیه برگزار می‌شود

همزمان با شب بیست و هفتم ماه مبارک رمضان (31 خردادماه)، نخستین یادواره شهدای پاسدار شهرستان «زرندیه» همراه با محفل انس با قرآن در حوزه شهید بهشتی (ره) شهر «مامونیه» برگزار می‌شود.

نخستین یادواره شهدای پاسدار زرندیه برگزار می‌شود

به گزارش شهود اولین پایگاه خبری دفاع مقدس استان مرکزی به نقل از دفاع پرس؛ «محمد مهجوری» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان «زرندیه» با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره های شهدا اظهار داشت: یکی از گام‌های اساسی در انتقال فرهنگ ناب دفاع مقدس، برگزاری یادواره‌های شهدا و حضور اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان و نوجوانان است.

وی افزود: یکی از ضرورت‌های جامعه امروز، انتقال زوایای پیدا و پنهان هشت سال دفاع مقدس در کنار عظمت دفاع مقدس و دلاورمردی‌های ایثارگران است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زرندیه تصریح کرد: خون‌های زیادی برای این انقلاب اسلامی ریخته شده که ما باید ادامه دهنده راه شهدا و حافظ دستاوردهای با ارزش نظام و انقلاب باشیم.

محمد مهجوری با اشاره به زمان برگزاری این یادواره گفت: این یادواره 31 خردادماه همزمان با شب بیست و هفتم ماه مبارک رمضان همراه با محفل انس با قرآن در حوزه شهید بهشتی (ره) شهر «مامونیه» برگزار می شود.

انتهای پیام /

مادران آسمانی/گزارش تصویری گزارش تصویری

مادران آسمانی/گزارش تصویری

» همزمان باسالروزولادت حضرت زهرا(س)درطرحی به نام مادران آسمانی،130دانش آموزبا130مادرشهیددیدارکردند.

آرشیو

عضویت در خبرنامه

نام کامل:
ایمیل:
تلفن همراه: