اخبـــار
تاریخ انتشار: دو شنبه ٦ شهریور ١٣٩٦

ساوه

هفته دولت، هفته یادآوری مدیریت جهادی رجایی ها در بحران است/ دستاوردهای انقلاب برای نسل امروز تبیین شود

یادواره شهدای کارمند و هنرمند شهرستان ساوه با عنوان « مهمانی لاله ها» با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولین برگزار شد.

هفته دولت، هفته یادآوری مدیریت جهادی رجایی ها در بحران است/ دستاوردهای انقلاب برای نسل امروز تبیین شود

به گزارش شهود اولین پایگاه خبری دفاع مقدس استان مرکزی به نقل از نار خبر؛ حاج حسین کاجی روایتگر سیره شهدا در یادواره شهدای کارمند و هنرمند شهرستان ساوه در سالن سلمان ساوجی اداره ارشاد ساوه گفت: هفته دولت وسالگرد شهیدان رجایی وباهنر در واقع بازگویی عملکرد مدیران و مقایسه آنها با نحوه مدیریت امثال شهید رجایی وباهنر است.

وی با اشاره به ضرورت توجه به تجربیات ارزشمند مدیریت کشور در جنگ تحمیلی افزود: از نحوه مدیریت شهید رجایی وباهنر باید الگو گرفت زیرا با مدیریت جهادی است که می توانیم کشور را اداره کنیم.

کاجی بیان کرد: هفته دولت بازخوانی لیاقت وشایستگی ,بازخوانی پروژه نفوذ است که بدانیم کسانی به ما ضربه زدند که خودشان را مقدس تر از همه می دانستند.

وی با هشدار درباره بحث نفوذ به مسوولین ادامه داد: شهیدان رجایی و باهنر به وسیله نیروهای مورد اعتماد داخلی ترور شدند.

این روایتگر سیره شهدا تصریح کرد: یادواره شهدا آرامش جامعه را به دنبال دارد درواقع برگزاری یادواره ها بهانه ای برای تسکنین روح خودمان است.

وی افزود: وجود بیش از 21 هزارشهید کارمند, دو هزار و 300 شهید مدافع حرم, چهار هزار و 600 شهید که خانواده شان هنوز منتظر خبری از پیکر آنها هستند و سایر شهدای هشت سال دفاع مقدس مسولیت ما را سنگین تر می کند.

دستاوردهای انقلاب برای نسل امروز تبیین شود

محمدبهاروند معاون استاندار مرکزی نیز با گرامیداشت یاد 18 شهید کارمند و هنرمند شهرستان ساوه گفت: انقلاب ما حاصل تحمل رنج های بسیار برای دستیابی به پیروزی بوده است و برای حفظ آن هم سختی ها وهزینه های زیادی متحمل شده ایم وامروز وظیفه ما است ضمن یادآوری به خودمان برای نسل جوان مسیر انقلاب را تبیین کنیم.

وی افزود:شخصیت های بزرگی شهید وترور شدند تا اسلام به معنای واقعی خوددر جامعه حاکم شود وبه جهان معرفی شود وامروز می بینیم دولت اسلامی به عنوان یک الگو به دیگر دولتها معرفی می شود.

 

خدمت صادقانه مسوولین، تنها راه تقویت وحدت و جلب اعتماد مردم است

فرماندارساوه با گرامیداشت مناسبت هفته دولت بیان کرد: یادواره شهدای کارمند بیانگر این است که دولت و ملت از هم جدا نیستند بلکه پرسنل دولت همدوش با ملت برای حفظ ارزشهای اسلام در عرصه دفاع از ارزشها حضور داشتند.

وی با اشاره بر ضرورت وحدت بین ملت و دولت ادامه داد: دولت و ملت جدا از هم نیستند و باید تلاش شود این وحدت حفظ شود و تنها راه تقویت این وحدت، خدمت صادقانه مسوولین برای جلب اعتماد مردم به خدمات دولت و دستاوردهای نظام مقدس اسلامی است.

مادران آسمانی/گزارش تصویری گزارش تصویری

مادران آسمانی/گزارش تصویری

» همزمان باسالروزولادت حضرت زهرا(س)درطرحی به نام مادران آسمانی،130دانش آموزبا130مادرشهیددیدارکردند.

آرشیو

عضویت در خبرنامه

نام کامل:
ایمیل:
تلفن همراه: