اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا

فتنه علیه ملت و انقلاب اسلامی تمام شدنی نیست/لزوم هوشیاری ملت و مسئولین در برابر دشمنان داخلی و خارجی

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله:
فتنه علیه ملت و انقلاب اسلامی تمام شدنی نیست/لزوم هوشیاری ملت و مسئولین در برابر دشمنان داخلی و خارجی

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از اراک؛حجت الاسلام محمد رضوی راد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در جمع رزمندگان سپاه اراک با بیان اینکه در حوادث فتنه گون ۸۸، فتنه گران و عوامل خودفروخته آنان انواع جنایت ها را انجام دادند افزود: نه دی روز خروش مردم انقلابی و تجلی بصیرت مردم بود.

وی بیان کرد: با وجود اینکه رهبری بیان می کردند که اعتراضات را از راه قانونی دنبال کنید ولی برخی ها تمکین نکردند و این باعث شد که برخی منافقین و خود فروخته های داخلی علیه نظام و مردم اغتشاش کنند.

وی تصریح کرد: وقتی به مقدسات دینی مردم در روز عاشورا اهانت شد و به پرچم سید الشهدا اهانت شد، رنگ غیرت مردم به جوش آمد که در تاریخ انقلاب سابقه نداشت.
وی با بیان اینکه نهم دی چند پیام مهم برای همه داشت یادآور شد: وقتی چوب خط صبر مردم به سر آمد، حماسه نهم دی سال ۸۸ خلق شد و باید گفت ۹ دی روز مرزبندی صحیح جریان انقلابی و غیر انقلابی بود.

حجت الاسلام رضوی راد با اشاره به اینکه ما در انقلاب اسلامی اصولگرا و اصلاح طلبی نداریم اظهار کرد: هرچند این عناوین در ذات انقلاب اسلامی وجود دارد اما این طیف بندی ها، دود را به چشم مردم می برد و نتیجه آن آسیب به مردم می شود.

وی با بیان اینکه صف بندی ها باید در قالب انقلابی و غیر انقلابی جای بگیرد گفت: انقلاب برای خود تنها یک گفتمان و تراز و روایت گر دارد که آن کسی نیست جر رهبر معظم انقلاب اسلامی که من به همه جریانات عرص می کنم که مساله فتنه کاملا شفاف و روشن است.

وی تصریح کرد: همه باید تکلیف خود را روشن کنند زیرا شاخص های های انقلابی گری فقط نگاه به رهبری انقلاب است و باید پشت رهبری حرکت کنند.

وی اظهار کرد: وقتی از مجاری غیر قانونی اعتراضات دنبال می شود مردم ضرر می کنند و در این بین برخی از راه غیر قانونی مردم را تحریک کردند و به دنبال براندازی بودندصف بندی کاملا مشخص است و ما هر گونه تشریح مبانی انقلاب که مقابل خط رهبری باشد را محکوم می کنیم.

حجت الاسلام رضوی راد گفت: ۳۰ سال مقام معظم رهبری این سکان را در اختیار دارند و دوست و دشمن به مدیریت خوب ایشان اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه آغوش انقلاب اسلامی همواره باز است خاطر نشان کرد: اگر کسی به انحراف رفته است آغوش انقلاب برای توبه و اظهار ندامت باز است ولی اگر کسی با بی بی سی هم صدا است، مردم ما ثابت کرده اند که در مقابل آنان ایستاده اند.

وی تصریح کرد: جریان فتنه یک جریان خاموش نیست و هرگز در طول تاریخ اسلام و انقلاب برای کسانی که فتنه کردند، تمام نشدنی است و فتنه آتشی در زیر خاکستر است

حجت الاسلام رضوی راد بیان اینکه امروز بیشتر از هر دورانی به هوشیاری نیاز داریم تاکید کرد: باید ببینیم امروز چه کسانی به مردم خدمت رسانی نمی کنند و نا رضایتی عمومی را دامن می زنند، ما نباید بگذاریم فتنه ای مانند سال ۸۸ بیاید و ۸ ماه کشور را برهم بزند بلکه یاید فتنه های دشمنان را در نطفه خفه کرد و مسئولین اجرایی کشور همه تلاش خود را برای خدمت رسانی هرچه بهتر به ملت ایران انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه امروز عده ای در حال تزریق ناامیدی و وجود فساد در جامعه هستند افزود: وظیفه ما این است که روشنگری کنیم زیرا جریان اصیل انقلابی بر گرفته از اندیشه های امام و اسلام است و نباید بگذاریم این آب زلال گل آلود شود.